v případě zájmu volejte
+420 602 537 043

Kabelové soubory

Měníme se na ČEB Energie s.r.o.

 

Kabelové soubory

             Spustili jsme nové webové stránky

 

 

phoca_thumb_l_P1020015Naše firma ČEB Energie s.r.o. zajistí kompletní  dodávku a montáž kabelů, kabelových souborů VN a NN vedení pro distribuční sítě, venkovní osvětlení i rozvody uvnitř areálů a budov firem RAyCHEM, CELPAK, 3M do 35kV.

Navrhneme vhodné řešení, vyřídíme veškeré formální náležitosti, zajistíme výstavbu včetně zemních a dokončovacích prací. Provedeme napěťové zkoušky a revizi.

Výstavba vedení je včetně přeložek, spojek, rozvodných skříní. Při pokládce zemního vedení používáme několikaplášťové kabely u venkovního vedení jsou používány příhradové i betonové sloupy.

 

Kabelové soubory (spojky a koncovky) používáme  ke spojování a ukončování měděných nebo hliníkových celoplastových kabelů do 1kV. Celoplastové nebo papírové kabelů do 6kV.

 

Kabelové spojky

Kabelové spojky se sestávají z příslušného počtu teplem smrštitelných žilových trubek. Smrštitelné trubky jsou opatřeny na vnitřní straně teplem tavitelným lepidlem. Při smršťování dochází k roztavení lepidla, které se přilepí na stávající izolace jednotlivých žil a pláště kabelu. Tím se spojka stává vodotěsnou a lze jí použít jak pro aplikace ve vzduchu tak v zemi.

 

Kabelové koncovky

Kabelové koncovky jsou tvořeny teplem smrštitelnými žilovými trubkami a rozdělovací hlavou pro příslušný počet žil. Použitím takovéto rozdělovací hlavy dochází k zatěsnění kabelu a tím k uzavření vstupu do kabelu. Koncovky lze tedy používat ve vnitřním i venkovním prostředí.

© 2012 www.elektrorevizebures.cz • info@elektrorevizebures.cz • tel: +420 602 537 043 • webdesign GLIPS • login