v případě zájmu volejte
+420 602 537 043

Elektro revize - jsme ČEB Energie s.r.o.

Měníme se na ČEB Energie s.r.o.

 

Elektro revize

             Spustili jsme nové webové stránky

 

phoca_thumb_l_P1020083

Revize elektro VN, NN provádíme v průmyslovém sektoru, pro státní instituce, hotely, zdravotnické zařízení, školy, školky, rekreační zařízení.

Provádíme výchozí a pravidelné elektro revize trafostanic, rozvoden vrchních a kabelových vedení, revize elektro rozvaděčů , revize hromosvodů, revize elektrospotřebičů, revize elektroinstalací, servisní a údržbářskou činnost na el. zařízení VN,NN jako je: výměna pojistek, kontrola proudových a ochranných spojů, nastavení spouští, odběry olejů .

Po provedené revizi Vám vystavíme revizní zprávu s celkovým posudkem revidovaného zařízení a případné závady odstraníme. Prohlédněte si naše reference z jednotlivých oblastí.

Revize trafostanic

Provádíme periodické revize trafostanic. Periodické revize je kompletní kontrola zařízení, seřízení, přezkoušení, případně oprava veškerých přístrojů tak, aby zařízení bylo schopno dalšího bezproblémového provozu. Revize trafostanic zahrnuje proměření statických kondenzátorů, proměření zemního odporu, přezkoušení a nastavení automatického regulátoru kompenzace, kontrolu silovým spojů na VN straně.

Revize elektrorozvaděčů

U rozvoden a rozváděčů kontrolujeme mechanické části včetně dotažení spojů, vyčištění, upevnění uvolněných jističů a spínacích relé, výměny vadných jističů, doplnění chybějících dílů v rozvodných skříních.  Přezkušujeme veškeré funkce rozváděčů, proměřujeme izolační stavy na NN i VN straně. Seřizujeme a přezkušujeme, opravujeme.

Revize hromosvodů

Revize hromosvodů se musí provádět ve lhůtách daných v revizní zprávě, to je 2 až 5 let. U revize hromosvodů provádíme vizuální prohlídku, zkoušky spojů a úplnost sestavy. U každého zemniče proměříme zemní odpor. Revize hromosvodů provádíme včetně oprav.

Revize elektrických spotřebičů

Provádíme revize elektrospotřebičů a elektrického ručního nářadí, zahradní techniky, revize prodlužovacích šňůr a rozdvojek i kontroly elektrospotřebičů.  Revize elektrických spotřebičů zajistíme v domácnostech, institucích i firmách.

Revize elektroinstalací

Provádíme revize elektroinstalací a elektrických rozvodů na stavbách, v domácnostech, institucích i firmách. Provedeme revize elektrorozvodů, revize rozvaděčů a jističových skříní, elektrorevize objektů, revize elektrických zařízení, revize elektřiny a elektrických instalací.

© 2012 www.elektrorevizebures.cz • info@elektrorevizebures.cz • tel: +420 602 537 043 • webdesign GLIPS • login