v případě zájmu volejte
+420 602 537 043

Kompenzační rozvaděče

Měníme se na ČEB Energie s.r.o.

 

Kompenzační rozvaděče

             Spustili jsme nové webové stránky

 

Kompenzační rozvaděče  jsou určeny pro realizaci centrální a skupinové kompenzace jalového výkonu v rozvodech nízkého napětí s nízkým podílem nelineárních spotřebičů. Námi dodávané rozvaděče pokrývají široké spektrum požadavků na dodávku kompenzačního výkonu s ohledem na specifický charakter odběrného místa (úroveň rušení, rychlost odezvy pro dodržení účiníku). Jsou určeny pro kompenzaci větších provozních jednotek.

Vyznačují se vysokou spolehlivostí a jsou vždy navrhovány podle platných ČSN a EN.

Dodávané  rozváděče  upravuje dle požadavkům zákazníků na příznivý poměr výkonu, rozměru, ceny a vysokou provozní spolehlivost rozváděče včetně uživatelsky příjemné a jednoduché obsluhy. V případě, že nevyhovuje typový rozváděč, je možné provedení mimo typovou řadu.

Kompenzační rozvaděče dodáváme v oceloplechových, plastových skříních standardních rozměrů v provedení závěsném, skříňovém a skříňovém s přívodním polem standardně se stupněm krytí IP40. Na přání dle specifikace zákazníka. Osazení rozvaděče umožňuje snadnou změnu výkonu, údržbu, diagnostiku a sledování provozních hodnot.

© 2012 www.elektrorevizebures.cz • info@elektrorevizebures.cz • tel: +420 602 537 043 • webdesign GLIPS • login